Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 21 Aug
kl 18:30 - 19:44
Tistedalen - Fredrikstad 2
  Tistedalen KG 7er A
Sun 30 Aug
kl 13:00 - 14:14
Badebyen Drøbak - Tistedalen
  Seiersten stadion KG 7er A
Sun 30 Aug
kl 14:00 - 15:14
Borgen - Tistedalen
  Mobakken KG 7er
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Skjeberg SK
  Tistedalen KG 7er A
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Eika Krapfoss
  Tistedalen KG 7er A
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:14
Kambo - Tistedalen
  Nøkkeland KG 7er A2
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:14
Ås - Tistedalen
  OBOS Block Watne Hallen 7er
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Lervik
  Tistedalen KG 7er A
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Rygge
  Tistedalen KG 7er A
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Tistedalen
 
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:14
Rakkestad - Tistedalen
  Rakkestad st. KG 7er A
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:14
Ås 2 - Tistedalen
  Ås stadion 7er A
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Ise
  Tistedalen KG 7er A
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Askim Fotball
  Tistedalen KG 7er A
Fri 16 Oct
kl 19:00 - 20:14
Fredrikstad 2 - Tistedalen
  Fredrikstad st 7er B
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:14
Tistedalen - Rolvsøy
  Tistedalen KG 7er A
Sat 24 Oct
kl 15:00 - 16:14
Kvik Halden - Tistedalen
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 13 Aug
kl 20:00 - 21:14
Ås - Tistedalen
$item.username   Block Watne Hallen 7er
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline