Dato Navn
Wed 24 Feb
kl 11:00 - 12:30
Inger Aamodt - Etterfyll gelenegler farge
 
Wed 24 Feb
kl 13:00 - 14:30
Pernilla Falk - Gelelakk (farge)
 
Wed 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
Mariana Alkenes - Mini manikyr
 
Wed 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
Eline Strømmen - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 25 Feb
kl 11:00 - 11:15
Hanne Bøhmer - Structure Base
 
Thu 25 Feb
kl 11:15 - 12:15
Hanne Bøhmer - Gelelakk (farge)
 
Thu 25 Feb
kl 12:30 - 14:15
Tone Torp - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 25 Feb
kl 16:00 - 17:00
Maryam Derafshi - Gelelakk (farge)
 
Fri 26 Feb
kl 10:00 - 12:00
Laila Rønsen - Etterfyll gelenegler farge
 
Fri 26 Feb
kl 12:00 - 13:00
Marit Sarilla - Gelelakk (farge)
 
Fri 26 Feb
kl 13:00 - 14:00
Marianne Muri - Gelelakk (farge)
 
Fri 26 Feb
kl 16:00 - 17:30
Linda Christiansen - Etterfyll gelenegler farge
 
Fri 26 Feb
kl 17:30 - 18:30
Yvonne Kvernflaten - Gelelakk (farge)
 
Tue 2 Mar
kl 12:00 - 12:15
Hege Hesjedal Skjellum - Structure Base
 
Tue 2 Mar
kl 12:15 - 13:45
Hege Hesjedal Skjellum - Gelelakk (farge)
 
Wed 3 Mar
kl 11:00 - 12:00
Britt Olai-Olssen - Gelelakk (farge)
 
Wed 3 Mar
kl 13:00 - 14:30
Monica Lislien - Etterfyll gelenegler farge
 
Wed 3 Mar
kl 17:00 - 18:30
Wenche Snoen Hagen - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 4 Mar
kl 12:00 - 12:15
Torill Hjertum - Structure Base
 
Thu 4 Mar
kl 12:15 - 13:15
Torill Hjertum - Gelelakk (farge)
 
Fri 5 Mar
kl 12:00 - 13:00
Rosalind - Gelelakk (farge)
 
Fri 5 Mar
kl 16:15 - 17:45
Carina Meyer - Etterfyll gelenegler farge
 
Mon 8 Mar
kl 12:00 - 13:30
Wenche Hoff Haugeng - Etterfyll gelenegler farge
 
Mon 8 Mar
kl 13:30 - 15:00
Ann-Kristin Simensen - Gelelakk (farge)
 
Mon 8 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kari Anne Presthus - Gelelakk (farge)
 
Mon 8 Mar
kl 16:00 - 17:00
Shirin - Gelelakk (farge)
 
Tue 9 Mar
kl 10:00 - 11:00
Heidi Ski - Gelelakk (farge)
 
Tue 9 Mar
kl 11:00 - 14:00
Merete Kraus - Etterfyll gelenegler farge
 
Tue 9 Mar
kl 14:00 - 15:00
Monique Blom - Gelelakk (farge)
 
Tue 9 Mar
kl 15:00 - 15:15
Anne Borowski - Structure Base
 
Tue 9 Mar
kl 15:15 - 16:15
Anne Borowski - Gelelakk (farge)
 
Tue 9 Mar
kl 16:30 - 16:45
Marianne Vinsdal - Structure Base
 
Tue 9 Mar
kl 16:45 - 17:45
Marianne Vinsdal - Gelelakk (farge)
 
Wed 10 Mar
kl 11:00 - 12:00
Kjersti Flattgård - Gelelakk (farge)
 
Wed 10 Mar
kl 12:00 - 13:00
Bjørd Persdal - Gelelakk (farge)
 
Wed 10 Mar
kl 13:30 - 14:30
Randi Bardalen - Gelelakk (farge)
 
Wed 10 Mar
kl 17:00 - 18:30
Annie S Pedersen - Etterfyll gelenegler fransk
 
Thu 11 Mar
kl 10:30 - 12:00
Anne-Marie Johansen - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 11 Mar
kl 12:00 - 13:30
Laila Askerød Johansen - Etterfyll gelenegler naturlig
 
Thu 11 Mar
kl 13:30 - 15:00
Hilde Muri Svendsen - Gelelakk (farge)
 
Thu 11 Mar
kl 16:00 - 17:00
Tone Simonsen - Gelelakk (farge)
 
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 18:00
Ranveig Ofstad - Gelelakk (farge)
 
Fri 12 Mar
kl 11:00 - 11:15
Laila Rønsen - Mini manikyr
 
Fri 12 Mar
kl 16:00 - 17:00
Beril Holte Rasmussen - Gelelakk (farge)
 
Fri 12 Mar
kl 17:00 - 18:30
Anne K Meyer - Etterfyll gelenegler farge
 
Sat 13 Mar
kl 11:00 - 12:00
Ann-Eli Mavrakis - Gelelakk (farge)
 
Sat 13 Mar
kl 12:00 - 12:15
Katinka Bøhmer Sjøberg - Structure Base
 
Sat 13 Mar
kl 12:15 - 13:15
Katinka Bøhmer Sjøberg - Gelelakk (farge)
 
Mon 15 Mar
kl 13:00 - 15:00
Lisbeth Irene Hansen - Etterfyll gelenegler farge
 
Mon 15 Mar
kl 15:00 - 16:45
Cecilie Offenberg Tonga - Etterfyll gelenegler farge
 
Mon 15 Mar
kl 16:45 - 19:00
Trude Leivann Olsen - Etterfyll gelenegler farge
 
Tue 16 Mar
kl 11:00 - 11:15
Kari Janne Fjeld - Structure Base
 
Tue 16 Mar
kl 11:15 - 12:30
Kari Janne Fjeld - Gelelakk (farge)
 
Tue 16 Mar
kl 12:30 - 13:30
Lisen Sørgaard - Gelelakk (farge)
 
Tue 16 Mar
kl 13:30 - 14:30
Tove Dagny Berg - Gelelakk (farge)
 
Tue 16 Mar
kl 16:00 - 17:30
Tina Finstad - Etterfyll gelenegler farge
 
Tue 16 Mar
kl 17:30 - 17:45
Kristin Torsnes - Structure Base
 
Tue 16 Mar
kl 17:45 - 19:00
Kristin Torsnes - Gelelakk (farge)
 
Wed 17 Mar
kl 14:00 - 15:00
Kristin Eriksen - Gelelakk (fransk)
 
Wed 17 Mar
kl 17:00 - 19:00
Liv Bjerkrem - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 18 Mar
kl 11:00 - 13:00
Linda Madsen - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 18 Mar
kl 13:00 - 15:00
Britt Stenersen Myhrer - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 18 Mar
kl 16:00 - 17:00
Heidi Kjos - Gelelakk (farge)
 
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 18:00
Jorunn Pettersen - Gelelakk (farge)
 
Fri 19 Mar
kl 16:00 - 17:30
Anne-Lene Melheim - Etterfyll gelenegler farge
 
Fri 19 Mar
kl 17:30 - 17:45
Monica H. Weinholdt - Structure Base
 
Fri 19 Mar
kl 17:45 - 18:45
Monica H. Weinholdt - Gelelakk (farge)
 
Tue 23 Mar
kl 15:30 - 16:30
Anne-Lisbeth Østenhelden - Gelelakk (farge)
 
Wed 24 Mar
kl 13:00 - 14:30
Pernilla Falk - Etterfyll gelenegler farge
 
Wed 24 Mar
kl 17:30 - 19:00
Rikke Hasle Sjøseth - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 25 Mar
kl 16:00 - 17:30
May Britt Esse Berge - Etterfyll gelenegler fransk
 
Fri 26 Mar
kl 12:00 - 13:30
Hege Hesjedal Skjellum - Etterfyll gelenegler farge
 
Mon 29 Mar
kl 10:00 - 11:00
Sissel Vestmo Wiggen - Gelelakk (farge)
 
Mon 29 Mar
kl 12:00 - 13:30
Kari - Etterfyll gelenegler fransk
 
Wed 31 Mar
kl 12:00 - 13:30
Inger Aamodt - Etterfyll gelenegler farge
 
Tue 6 Apr
kl 11:00 - 12:30
Merete Kraus - Etterfyll gelenegler farge
 
Tue 6 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kari Anne Presthus - Gelelakk (farge)
 
Wed 14 Apr
kl 17:00 - 19:00
Liv Bjerkrem - Etterfyll gelenegler farge
 
Thu 15 Apr
kl 12:00 - 13:30
Lisbeth Irene Hansen - Etterfyll gelenegler farge
 
Fri 14 May
kl 12:00 - 13:30
Lisbeth Irene Hansen - Etterfyll gelenegler farge
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 26 Oct 2020
kl 16:00 - 17:05
Ranveig Ofstad - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 10:30 - 16:00
Kristine Johansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 15:00 - 16:00
Irene Westad - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 14:45 - 15:00
Irene Westad - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 13:00 - 14:45
Yvonne Kvernflaten - Gelelakk (farge)
$item.username  
Avbestiller timen 27/10   Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 12:15 - 13:00
Katinka Bøhmer Sjøberg - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 12:00 - 12:15
Katinka Bøhmer Sjøberg - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 11:00 - 12:00
Mariana Alkenes - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 09:30 - 11:00
Hanne Bøhmer - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Eline Strømmen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 16:15 - 17:30
Anne Borowski - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 16:00 - 16:15
Anne Borowski - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 15:00 - 16:00
Beril Holte Rasmussen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 10:45 - 15:00
Inger Sommer - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 10:30 - 10:45
Inger Sommer - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 09:45 - 10:45
Sissel Vestmo Wiggen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 09:30 - 09:45
Sissel Vestmo Wiggen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 16:45 - 17:30
Anne-Lisbeth Østenhelden - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 16:30 - 16:45
Anne-Lisbeth Østenhelden - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 15:00 - 16:30
Tara Sommer - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 14:45 - 15:00
Margunn Hauge - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 14:00 - 14:45
Margunn Hauge - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Elaine Bloom - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:15 - 18:00
Helle Skriver - Fjerning av gele/akryl negler uten manikyr
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 16:15 - 17:15
Marit Sarilla - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 16:00 - 16:15
Marit Sarilla - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 13:30 - 16:00
Kjersti Flattgård - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 12:00 - 13:30
Sissel Sunstad - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Heidi Ski - Gelelakk (farge)
$item.username  
Fj. Gel lakk og legge på ny   Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Pernilla Falk - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 16:15 - 17:00
Lisen Sørgaard - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 16:00 - 16:15
Lisen Sørgaard - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 14:30 - 16:00
Anne Merete - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 13:20 - 13:50
Kristin Eriksen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 12:30 - 13:20
Kristin Eriksen - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 12:00 - 13:30
Sissel Sunstad - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 11:00 - 12:30
Kari Janne Fjeld - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Carina Meyer - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 18:15
Carina Meyer - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 17:50
Tone Simonsen - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Heidi Kjos - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 14:30 - 16:00
Vanja Hårsaker - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 13:30 - 14:30
Carina Hesjedal Skjellum - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 10:00 - 13:30
Anabel Bodikyan - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 13:00 - 14:00
Lene Kristin Kristiansen - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 17:45 - 19:00
Monica H. Weinholdt - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 17:30 - 17:45
Monica H. Weinholdt - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 16:00 - 17:30
Anne K Meyer - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 15:15 - 17:00
Anne-Kari Reiersen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 15:00 - 15:15
Anne-Kari Reiersen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 14:45 - 16:00
Kjersti Bogen - Fjerning av gelelakk m/pleie
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 14:00 - 15:00
Linda Susann Engstad - Reparasjon av en negl (gelelakk)
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 12:00 - 14:00
Laila Askerød Johansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Anabel Bodikyan - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:45 - 18:45
Britt Olai-Olssen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 16:15 - 17:45
Monica Lislien - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 15:00 - 16:15
Trude Leivann Olsen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 14:15 - 15:00
Tove Dagny Berg - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 14:00 - 14:15
Tove Dagny Berg - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 12:45 - 14:00
Anne-Marie Johansen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 12:30 - 12:45
Anne-Marie Johansen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 15:15 - 16:00
Anne Gro Larsen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 15:00 - 15:15
Anne Gro Larsen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 13:45 - 14:45
Laila Rønsen - Fjerning av gele/akryl negler med manikyr
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 12:00 - 13:45
Laila Rønsen - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 11:15 - 12:00
Kjersti Svärd - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 11:00 - 11:15
Kjersti Svärd - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:00 - 10:50
Anabel Bodikyan - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
Liv Bjerkrem - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 15:30 - 17:00
Tina Finstad - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 14:45 - 15:30
Monique Blom - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 14:30 - 14:45
Monique Blom - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 13:00 - 14:30
Lisbeth Irene Hansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 12:15 - 12:45
Linda Christiansen - Reparasjon av en negl (gele)
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 11:15 - 12:00
Bjørd Persdal - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 11:00 - 11:15
Bjørd Persdal - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 10:00 - 11:00
Sara Østenheden - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Annie S Pedersen - Etterfyll gelenegler fransk
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 16:00 - 17:30
Kari Anne Presthus - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 14:00 - 15:30
Tuva Pedersen - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 13:00 - 13:15
Anne-Kari Reiersen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 12:45 - 14:00
Anne-Kari Reiersen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 12:15 - 13:00
Randi Bardalen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 12:00 - 12:15
Randi Bardalen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 11:15 - 12:00
Rosalind - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 11:00 - 11:15
Rosalind - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:15 - 11:00
Ann-Kristin Simensen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:00 - 10:15
Ann-Kristin Simensen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 13:00 - 14:30
Åse Berit Nes - Etterfyll gelenegler fransk
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 15:00 - 16:00
Helene Dingstad Bergem - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 14:00 - 15:00
Linda Susann Engstad - Permanent Negleforsterker
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 17:30 - 19:15
Linda Christiansen - Reparasjon av en negl (gele)
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 16:00 - 17:30
Cecilie Offenberg Tonga - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 16:00 - 17:30
Cecilie Offenberg Tonga - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 14:30 - 16:00
Tone Torp - Etterfyll gelenegler fransk
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:15 - 19:15
Anne-Lene Melheim - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:00 - 17:15
Silja Germeten - Reparasjon av en negl (gele)
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 16:00 - 16:45
Hilde Muri Svendsen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 15:15 - 16:00
Tina Frivåg-Hansen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 11:00 - 12:30
Kristine Johansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 13:00 - 15:00
Hege Hesjedal Skjellum - Nytt sett gelenegler (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 12:00 - 13:00
Kari - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 11:15 - 12:00
Britt Stenersen Myhrer - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 11:00 - 11:15
Britt Stenersen Myhrer - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 15:30 - 16:15
Ann-Eli Mavrakis - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 15:15 - 15:30
Ann-Eli Mavrakis - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 15:00 - 16:00
Beril Holte Rasmussen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 12:30 - 13:15
Linda Christiansen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 10:00 - 12:00
Merete Kraus - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 15:30 - 15:45
Linda Christiansen - Reparasjon av en negl (gele)
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 12:15 - 13:00
Katinka Bøhmer Sjøberg - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 12:00 - 12:15
Katinka Bøhmer Sjøberg - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 16:45 - 18:15
Linda Christiansen - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 16:00 - 16:45
Margunn hauge - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 15:45 - 16:00
Margunn hauge - Fjerning av gelelakk m/pleie
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:30 - 19:00
Wenche Snoen Hagen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 15:15 - 17:30
Kristin Torsnes - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 15:00 - 15:15
Kristin Torsnes - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 12:00 - 15:00
Kari - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 10:30 - 12:00
Inger Aamodt - Etterfyll gelenegler fransk
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:00 - 18:50
Ranveig Ofstad - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 17:15 - 18:00
Pernilla Falk - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 16:30 - 17:15
Jorunn Pettersen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 16:15 - 16:30
Jorunn Pettersen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 15:30 - 16:15
Lene Kristin Kristiansen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 14:15 - 15:30
Irene Lisbeth Nilsen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 14:00 - 14:15
Irene Lisbeth Nilsen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 12:45 - 13:45
Torill Hjertum - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 12:30 - 12:45
Torill Hjertum - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 11:00 - 12:00
Kjersti Flattgård - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 10:00 - 10:45
Heidi Ski - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 10:00 - 10:45
Heidi Ski - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 18:50
Tone Simonsen - Gelelakk (fransk)
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 17:15 - 18:00
Bjørg Østlyngen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 16:00 - 17:15
Kristin Eriksen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 14:00 - 16:00
Carina Hesjedal Skjellum - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 13:30 - 13:45
Anne-Kari Reiersen - Reparasjon av en negl (gele)
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Wenche Hoff Haugeng - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 10:45 - 12:00
Grete Akselsen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 14:00 - 16:00
Elaine Bloom - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 13:15 - 14:00
Irene Westad - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 13:00 - 13:15
Irene Westad - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 17:15 - 19:00
Anne-Lisbeth Østenhelden - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 17:00 - 17:15
Anne-Lisbeth Østenhelden - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 16:15 - 17:00
Anne Borowski - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 16:00 - 16:15
Anne Borowski - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 14:30 - 16:00
Vanja Hårsaker - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 13:00 - 14:30
Laila Rønsen - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 12:30 - 13:00
Laila Rønsen - Fjerning av gele/akryl negler med manikyr
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 11:00 - 12:30
Tina Hansen - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 10:15 - 11:00
Monica H. Weinholdt - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 10:00 - 10:15
Monica H. Weinholdt - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 17:15 - 19:00
Helle Skriver - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 17:00 - 17:15
Helle Skriver - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 15:30 - 17:00
Tara Sommer - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 14:45 - 15:30
Tove Dagny Berg - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 14:30 - 14:45
Tove Dagny Berg - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 13:45 - 14:30
Sara Østenheden - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 13:00 - 13:45
Britt Olai-Olssen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 12:15 - 13:00
Monique Blom - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 12:00 - 12:15
Monique Blom - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 11:15 - 12:00
Anne K Meyer - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 11:00 - 11:15
Anne K Meyer - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 10:15 - 11:00
Susan Lalic Wiggen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 10:00 - 10:15
Susan Lalic Wiggen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
Tone Torp - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 16:30 - 18:00
Hanne Bøhmer - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 14:30 - 16:30
Lisbeth Irene Hansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 13:45 - 14:30
Anne-Marie Johansen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 13:30 - 13:45
Anne-Marie Johansen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Laila Askerød Johansen - Etterfyll gelenegler naturlig
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 11:15 - 12:00
Ann-Kristin Simensen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 11:00 - 11:15
Ann-Kristin Simensen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 10:15 - 11:00
Sissel Vestmo Wiggen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 10:00 - 10:15
Sissel Vestmo Wiggen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 16:30 - 19:00
Tina Finstad - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 15:45 - 16:30
Randi Bardalen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 15:30 - 15:45
Randi Bardalen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 13:45 - 14:30
Lisen Sørgaard - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 13:30 - 13:45
Lisen Sørgaard - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Kari Janne Fjeld - Nytt set gelenegler (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 11:15 - 12:00
Inger Sommer - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 11:00 - 11:15
Inger Sommer - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 10:15 - 11:00
Bjørd Persdal - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 10:00 - 10:15
Bjørd Persdal - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 17:30 - 19:00
Liv Bjerkrem - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 16:45 - 17:30
Kari Anne Presthus - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 16:00 - 16:45
Heidi Kjos - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 15:15 - 16:00
Anne Gro Larsen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 15:00 - 15:15
Anne Gro Larsen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 14:15 - 15:00
Anne-Kari Reiersen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 14:00 - 14:15
Anne-Kari Reiersen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Kristine Johansen - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 11:15 - 12:00
Rosalind - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 11:00 - 11:15
Rosalind - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 10:15 - 11:00
Hilde Muri Svendsen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 10:00 - 10:15
Hilde Muri Svendsen - Structure Base
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 12:00 - 12:45
Kjersti Bogen - Gelelakk (farge)
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
Annie S Pedersen - Etterfyll gelenegler fransk
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 10:30 - 12:00
Anne-Lene Melheim - Etterfyll gelenegler farge
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline